انشا جانشین سازی با موضوع تلفن همراه

انشا جانشین سازی با موضوع تلفن همراه

انشا تلفن همراه به صورت جانشین سازی

انشا جانشین سازی با موضوع تلفن همراه

انشا به روش جانشین سازی با موضوع تلفن

سلام من یک تلفن همراه هستم مثل هزاران تلفن همراه دیگر من وسیله ای هستم که همه جا ام از بیرون مدرسه هنگام خواب و بیداری صبح و شب وقت حمام و دستشویی همراه شما هستم بین خودمان باشد خواستم کمی از بدبختی های زندگیم را را برای شما بگویم که شاید کمی از حافظه داخلیم آسوده شود اول از همه بگویم خواب که ندارم مثلا همین شب پیش تا 4:30 صبح پا به پای صاحبم بیدار بودم و روش های زیادی را برای در رفتن از این شب بیداری امتحان کردم و تا دلتان بخواهد هنگ کردم و البته هنگ کردن همانا و شکنجه دادن بنده هم همانا آخر کسی نیست بگوید انسان عاقل با سیلی زدن به صورت بنده من درست میشوم تازه این یک گوشه ای از بدبختی های من است.

چشتان روز بد نبیند همین 2 هفته پیش بعد از مذاکرات فروان با موبایل برادر خانواده به این نتیجه رسیدم که خاموش شوم و به هیچ وجه روشن و البته ریسک بزرگی هم بود ولی با تمام این ها این کار را هم کردم و در مراحل مختلف شکنجه شدم مثل کوبیده شدنم با دیوار گرامی فوش دادن به بنده و شکستن صفحه ام و…. که نتیجه آن بردنم به تعمیرگاه گوشی بود و این همان ریسکی بود که عرض کردم راستش را بخواهید از این شکنجه گاه خاطره خوشی ندارم .

آخرین بار با صاحبم به دستشویی رفتیم البته فکر بد نکنید داخل جیب مانتو ایشان بودم بی خبر از اینکه بدترین اتفاق عمرم در حال رخ دادن بود بله من زنگ خوردم و صاحبم من را از جیب مبارک بیرون اورد و چون کمی از مشاهده اسم مخاطب حل شده بود از دستش لیز خورده و به داخل چاه فرود امدم داشتم اجدادم را به چشم میدیم وصیتم را هم کردم که دست صاحبم را شناور به سمت خودم دیدم بله دستش را تا انجا که جا بود داخل چاه کرده بود تامن را نجات دهید حقیقت را بخواهید چند لحظه ای احساس غرور کردم و دیگر هیچ چیزی نفهمیدم و تا چشم باز کردم خودم را در همان شکنجه گاهی که قبلا عرض کردم دیدم و با تمامیه درد هایی که کشیدم سالم شدم بله داشتم میگفتم.

با یادآوری این خاطره هم که نمی توانستم بیکار دست روی دست بگذارم پس در لحظاتی حساس خود به خود درست شدم و زمانی که صاحبم این اتفاق را مشاهده کرد همه خانواده مطلعه کرد که با شکنجه هایی که به سر بنده آورده من درست شدم و از آن پس حتی اگر به علت تمام شدن شارژم هم خاموش شوم من را شکنجه های مختلف میدهد. آیت ها همه و همه فقط کمی از خاطرات من بود برایم دعا کنید که شاید صاحبم ادم شود و با من این گونه رفتار نکند البته شاید تا آن زمان دیگر میان شما نباشم!!

نویسنده: فاطمه باقری هنرستان شاهد کار و اندیشه

انشا به روش جانشین کردن تلفن همراه

انشا جانشین سازی صفحه 80 دهم

 

گردآوری توسط: مرجع انشا ensha.org

اخطار:

کپی برداری از مطالب “مرجع انشا” در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *