خودت را امتحان کن صفحه 156 پیام های آسمان هفتم

خودت را امتحان کن صفحه 156 پیام های آسمان هفتم

جواب خودت را امتحان کن صفحه 156 درس 15 پیام های آسمان پایه هفتم

خودت را امتحان کن صفحه 156 پیام های آسمان هفتم

خودت را امتحان کن درس 15 مزدوران شیطان پایه هفتم

سوالات:

1- چرا انسان عجول نمی تواند تصمیم های درستی بگیرد؟

2- دو راه مقابله با عجله و شتاب زدگی را بنویسید.

3- توضیح دهید شخص تنبل چگونه دنیا و آخرت خود را از دست می دهد؟

پاسخ سوالات:

1- انسان های عجول و کسانی که در کارها عجله میکنند نمیتوانند به درستی و به خوبی فکر کنند و به همین دلیل است که تصمیم گیری صحیحی انجام نمیدهد و در کارها باز می مانند و یک تصمیم میتواند به یک اشتباه بزرگ منجر شود.

2- همیشه برای تصمیم گیری در کاری ابتدا به عاقبت آن کار فکر کن. اگر نتیجه اش خوب بود به تصمیمت عمل کن و انجامش بده و اگر بد بود از آن صرف نظر کن.

3- انسان های تنبل مثل همه ی ما انسان ها، بنده ی خدا است و از نعمت های ارزشمندی که خدا به همه ی ما داده، او هم استفاده میکند. اما بدون اینکه برای هدف درستی تلاش کن، عمر و نعمت هایی که به او داده شده را بیهوده هدر می دهد و از آنها کم یا اصلا استفاده نمیکند. در خواندن نماز هم تنبلی می کند، در خواندن درس و انجام دادن مشقش کوتاهی میکند و به نظافت و تمیزی خیلی کم اهمیت می دهد. آدم های تنبل اصولا بی نظم هم هستند و همواره باعث زحمت اطرافیان میشود و به همین دلایل انسان تنبل نه از دنیا بهره می برد و نه از آخرت.

حل خودت را امتحان کن صفحه 156 از درس 15 پیام های آسمانی پایه 7

پاسخ صفحه 156 درس 15 پیام های آسمانی پایه هفتم

 

گردآوری توسط: مرجع انشا ensha.org

اخطار:

کپی برداری از مطالب “مرجع انشا” در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *