دانلود نمونه سوالات نگارش پایه دوازدهم

دانلود نمونه سوالات نگارش پایه دوازدهم

دانلود رایگان نمونه سوالات درس نگارش 3 دوازدهم

دانلود نمونه سوالات نگارش 3 پایه دوازدهم

دانلود نمونه سوال درس نگارش پایه 12

با سلام خدمت دوستان عزیز. با توجه به درخواست های شما عزیزان چه از طریق نظرات و چه از طریق پیام رسان ها، از ما خواسته بودید که نمونه سوالات درس نگارش دوازدهم برای شما قرار دهیم. ما هم طبق نظر شما و درخواست های شما این امر را انجام دادیم و تعدادی نمونه سوال برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. این نمونه سوالات در قالب فایل PDF و با حجم خیلی کم می باشند که هم در وقت شما صرفه جویی شود و هم از حجم اینترنت شما کمتر استفاده شود. نمونه سوالات از جاهای مختلفی تهیه شده اند و برای گردآوری آن زحمت کشیده شده است. لطفا کسانی که از سایت ما برای وبلاگها و سایت خودشان استفاده می کنند حتما قبل از کپی برداری کسب تکلیف کنند چون شرعا و قانونا امری پسندیده نیست و ما راضی نیستیم.

دانلود سری 1 نمونه سوال

دانلود سری 2 نمونه سوال

دانلود سری 3 نمونه سوال

دانلود سری 4 نمونه سوال

دانلود سری 5 نمونه سوال

دانلود سری 6 نمونه سوال

دانلود سری 7 نمونه سوال

دانلود سری 8 نمونه سوال

دانلود سری 9 نمونه سوال

دوستان عزیز چند مورد فایل ورد هم به نمونه سوالات اضافه شده است. به زودی هر چقدر نمونه سوال را گردآوری کنیم در اختیار شما دوستان عزیز قرار میدهیم. هرچی از ما میخواهید در پایین همین صفحه در بخش نظرات اعلام بفرمایید.

دانلود رایگان نمونه سوالات درس نگارش پایه دوازدهم

دانلود چندین نمونه سوال نهایی نگارش 3

 

گردآوری توسط: مرجع انشا ensha.org

اخطار:

کپی برداری از مطالب “مرجع انشا” در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *