درباره زندگی یکی از شهدای امر به معروف و نهی از منکر تحقیق کنید

درباره زندگی یکی از شهدای امر به معروف و نهی از منکر تحقیق کنید

پیشنهاد صفحه 116 پیام های آسمان نهم تحقیق درباره زندگی یکی از شهدای امر به معروف و نهی از منکر

درباره زندگی یکی از شهدای امر به معروف و نهی از منکر تحقیق کنید

تحقیق درباره شهدای امر به معروف صفحه 116 پیام های آسمان نهم

شهید قدرت الله محمدی

زندگینامه:

قدرت الله در روستای «اسد‌آباد» از توابع استان همدان پا به عرصه گیتی نهاد و در سایه پرورش اسلامی خانواده رشد نمود. او کارش را از کارگاه مصالح فروشی آغاز کرد، و در منطقه 17 تهران ساکن شد، تا اینکه در سال 1375 در حالیکه همسایه خود را به اجرای احکام اسلامی دعوت می‌نمود و او را از ادامه رابطه نامشروع با زنان فاسده نهی می‌کرد، به شهادت رسید. محمدی به علت خونریزی مغزی در تاریخ 1375/05/12 در بیمارستان امام خمینی (ره) پس از 24 ساعت بی هوشی به شهادت رسید. از او 5 فرزند به یادگار ماند.

ماجرای شهادت:

خانواده محمدی از سال 1357 در میدان ابوذر تهران ساکن بودند، سال 1375 قدرت الله متوجه شد که همسایه اش با عده ای روابط نامشروع دارد. همسایه ها چند مرتبه به او تذکر دادند، اما او بدون توجه به نصایح آنان به کار خویش ادامه داد. تا اینکه در مردادماه همان سال خانم محمدی خانمی را در حال ورود به منزل عبدالله دید، سعی کرد، با اعتراض از ورود زن به خانه جلوگیری کند، عبدالله با خشم خود را به محل کار قدرت الله رساند، و به او گفت: «به تو و دیگران هیچ ارتباطی ندارد که من چه کار می کنم». محمدی او را از این کار بازداشت، در همین لحظه حسین دوست عبدالله سیلی محکمی به صورت او زد و بار دیگر با مشت دیگری قدرت الله را نقش زمین ساخت. مردم سریع محمدی را به بیمارستان «ضیائیان» رساندند، و سپس به بیمارستان امام خمینی انتقال دادند، اما او 24 ساعت بعد به علت ضربه مغزی به شهادت رسید، شهادت قدرت الله نمادی از اجرای سنت حسینی (ع) بود.

تحقیق درباره یی از شهدای امر به معروف و نهی از منکر پایه نهم

پیشنهاد صفحه 116 پیام های آسمان نهم درباره شهدای امر به معروف

 

گردآوری توسط: مرجع انشا ensha.org

منبع اصلی مطلب: وبلاگ wagbfaramushshodh.blogfa.com

اخطار:

کپی برداری از مطالب “مرجع انشا” در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *