چرا طراحی نمای بالای قاب عکس به صورت ضربدری هستند

چرا طراحی نمای بالای قاب عکس به صورت ضربدری هستند

پرسش صفحه 17 کاروفناوری هشتم چرا طراحی نمای بالای قاب عکس به صورت ضربدری هستند

چرا طراحی نمای بالای قاب عکس به صورت ضربدری هستند

نمای بالای قاب عکس را مشاهده می کنید سوراخ ها به شکل ضربدری هستند به نظر شما دلیل این طراحی چه بوده است

طراحی هر قاب عکس بنا به نظر و علایق شخصی کسی که آن را طراحی می کند صورت می گیرد این کار می تواند به سبب زیبایی کار برای خرید بیشتر خریدار باشد دلیل دیگر آن این می تواند باشد که شیشه قاب عکس در وسط تسمه وجود دارد و نمیتوان در وسط پیچ قرار دارد دلیل دیگر اینکار توسط طراحی می تواند به علت عرض نسبتا زیاد تسمه چون اگر دو پیچ را در یک طرف قرار دهند در اثر فشار به قاب دو پیچ چون در مرکز نیستند باعث خرابی چوب می شود و تسمه بیرون می آید دلیل آخر آن هم می تواند این باشد که توسط پیچ ها بتواند تسمه از طرف طول و از طرف عرض قاب را مهار کند.

در هر طراحی، طراح میتواند برای زیبایی کار و اثر خود خلاقیت و ایده به خرج دهد تا بتواند اثرهای خود را به فروش برساند همچنین همین زیبایی و خلاقیت می تواند سبب شود که جایی از طراحی که مشکل دارد توسط همین زیبایی پوشانده شود و حتی گاهی مشکلی توسط این زیبایی حل شود.

لطفا در پایین همین صفحه برای ما نظر بگذارید. نظرات شما باعث دلگرمی ماست.

گردآوری توسط: مرجع انشا ensha.org

اخطار:

کپی برداری از مطالب “مرجع انشا” در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *