فعالیت کلاسی 7 صفحه 10 اخلاق حرفه ای دوازدهم

فعالیت کلاسی 7 صفحه 10 اخلاق حرفه ای دوازدهم

فعالیت کلاسی 7 صفحه 10 اخلاق حرفه ای دوازدهم

فعالیت صفحه 10 پودمان اول اخلاق حرفه ای دوازدهم

ایفای نقش:

گروه های سه یا چهار نفره را تشکیل دهید و نمایش های کوتاهی را در این رابطه ارائه نمایید.
برای مثال: در یک نمایش یک نفر نقش تولید کننده و یک نفر نقش دستیار تولیدکننده و شخص سومی به عنوان مشتری ایفای نقش نمایند، به گونه ای که تولیدکننده و دستیارش یا غلو در کیفیت محصول سعی در اغفال مشتری دارند تا در نهایت منجر به خرید توسط مشتری شود. پس از مدتی کیفیت پایین محصول مشخص می شود و مشتری آن را برگشت می دهد که این کار سبب آثار منفی و خدشه دار شدن اعتماد اجتماعی می شود.
در نمایش دیگری یک نفر در نقش تولیدکننده و یک نفر در نقش مشتری هستند و تولیدکننده واقعیت کیفیت محصول را ارائه می دهد و مشتری علاوه بر خرید، تولیدکننده را به عنوان فردی که مشتری مدار است به دیگران معرفی می کند.

دانلود جواب فعالیت های پودمان اول به صورت یکجا / کلیک کنید

پاسخ:

در حالت اول مشتری اغفال شده و خرید می کند ولی به دلیل کم کیفیت بودن محصول و راضی نبودن مشتری دیگر از آن شخص خریده نکرده و از آن فروشنده بدگویی می کند و در نهایت اعتماد اجتماعی نسبت به این فروشنده در جامعه از بین می رود که این خطر خیلی بزرگی برای تولید کننده است و روز به روز پسرفت خواهد کرد.
ولی در حالت دوم که مشتری رضایت مند از تولیدکننده است علاوه بر اینکه خودش مشتری دائمی او می شود آن تولیدکننده را به آشنایان و دوستان خود معرفی کرده و اعتماد و اعتبار اجتماعی برای آن تولید کننده کسب می شود و به عنوان تولیدکننده ی مشتری مدار معرفی خواهد شد و روز به روز پیشرفت خواهد کرد.

فعالیت کلاسی 7 صفحه 10 اخلاق حرفه ای پودمان امانت داری در تولید اخلاق حرفه ای

فعالیت صفحه 10 پودمان اول اخلاق حرفه ای رشته فنی و کاردانش

جواب تمام فعالیت های پودمان امانت داری اخلاق حرفه ای

 

گردآوری توسط: مرجع انشا ensha.org

اخطار:

کپی برداری از مطالب “مرجع انشا” در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *