هر یک از این سازمان ها چه وظیفه ای دارند و در چه زمینه ای فعالیت می کنند

هر یک از این سازمان ها چه وظیفه ای دارند و در چه زمینه ای فعالیت می کنند

به این دو تصویر توجه و پرس و جو کنید هر یک از این سازمان ها چه وظیفه ای دارند و در چه زمینه ای فعالیت می کنند

هر یک از این سازمان های چه وظیفه ای دارند و در چه زمینه ای فعالیت می کنند

فعالیت 5 صفحه 95 مطالعات ششم

سازمان شیلات جمهوری اسلامی ایران

اهداف سازمان عبارت است از سیاست گذاری، برنامه ریزی و نظارت برای بهره برداری پایدار از ذخایر و منابع آبزی کشور، حفاظت از منابع آبزی و بازسازی موثر ذخایر موجود، توسعه مدیریت و نگهداری زیرساخت­ های صیادی و آبزی پروری، ارتقاء بهره وری منابع و عوامل تولید در آب های تحت حاکمیت و صلاحیت جمهوری اسلامی ایران، در امور مربوط به ماهی گیری و صیادی در دریا، خرید کشتی های ماهیگیری، آموزش ماهیگیری و امور مربوط به قایق های ماهیگیری و … فعالیت می کند.

سازمان بنادر و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

در اموری چون پاکسازی و لایروبی بنادر، احداث اسکله، حمل و نقل کشتی و … فعالیت می کند. همچنین اداره امور بندری و امور دریایی بازرگانی کشور، ایجاد و تکمیل و توسعه ساختمان ها و تأسیسات و تعمیرگاه های بندری و دریایی بازرگانی و وسایل و تجهیزات مربوط و بهره برداری از آنها، تهیه و تنظیم و اجرای مقررات بندری و دریایی و کشتیرانی بازرگانی طبق قوانین مربوط، اداره امور تخلیه و بارگیری و حمل ونقل کالا در محوطه بنادر و انبار داری در بنادر کشور و … فعالیت دارد.

وظایف سازمان شیلات جمهوری اسلامی ایران چیست

وظایف سازمان بنادر و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

 

گردآوری توسط: مرجع انشا ensha.org

اخطار:

کپی برداری از مطالب “مرجع انشا” در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *