پرسش صفحه 44 کاروفناوری پایه هفتم

پرسش صفحه 44 کاروفناوری پایه هفتم

جواب پرسش صفحه 44 پودمان 5 کاروفناوری هفتم

پرسش صفحه 44 کاروفناوری پایه هفتم

پرسش صفحه 44 کار و فناوری پایه 7

سوال:

آیا تاکنون به دلبستگی ها، توانایی ها و مهارت های خود در زمینه کار آینده اندیشیده اید؟ کار مورد نظر شما چه فوائدی برای شما و جامعه دارد؟

پاسخ:

بله، همیشه در حال فکر به کار در آینده هستم. باید میزان استعداد و توانایی ها را در خود بسنجیم و ببینیم به قول معروف چند مرده حلاجیم. به چیزهایی مثبتی که علاقه داریم فکر کنیم و سپس مسیر و راه هدف خود را ترسیم کنیم و برای رسیدن به آن هدف تلاش و کوشش کنیم. در این راه از اساتید و کاردان ها کمک بگیریم و از آنها نظر و مشورت بگیریم. باید کاری را انتخاب کنیم که هم در آینده درازمدت درآمد خوبی داشته باشه و هم برای جامعه مفید باشه. چرخ اقتصادی این کاری که انتخاب کرده ایم برای مردم جامعه بچرخد و برای خدمت به آنها کار کند. رهبران موفق بیشترین زمان خود را به اندیشه درباره آینده اختصاص می دهند، مردم آینده نگر می اندیشند که به کجا می روند و آن را با موقعیت کنونی مقایسه می کنند. همچنین به این فکر می کنند که در آینده چه تغییراتی باید و چه تغییراتی نباید صورت گیرد. هر بخش زندگی یک آزمایش است. انسان همیشه با فراز و نشیب زندگی و اتفاقات غیر منتظره در حال امتحان است. راه و روشی که نسبت به دنیای اطراف واکنش نشان می دهید.

پرسش صفحه 44 کاروفناوری پودمان 5 پایه 7

جواب صفحه 44 کار و فناوری پایه 7 پودمان پنجم

 

گردآوری توسط: مرجع انشا ensha.org

اخطار:

کپی برداری از مطالب “مرجع انشا” در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *