چنانچه عرض یا طول شیار قطعه کار ها بزرگتر یا کوچکتر شود چه اتفاقی می افتد

چنانچه عرض یا طول شیار قطعه کار ها بزرگتر یا کوچکتر شود چه اتفاقی می افتد

پرسش صفحه 80 کاروفناوری هفتم چنانچه عرض یا طول شیار قطعه کار ها بزرگتر یا کوچکتر شود

چنانچه عرض یا طول شیار قطعه کار ها بزرگتر یا کوچکتر شود چه اتفاقی می افتد

پرسش صفحه 80 پودمان 7 کاروفناوری هفتم

قصد ساخت یک رحل را داریم که باید دقت زیادی داشته باشیم. باید رحل را به صورتی درست کنیم که شیارها به راحتی و منظم در جای خودشان قرار بگیرند و رحل به خوبی باز و بسته شود.

اگر شیارها کوچک باشند دو تکه چوب ساخته شده به داخل هم نرفته و جای نمیگیرند و رحل ساخته نمیشود.

اگر شیارها بزرگ باشند پایه های رحل بزرگ نشان داده میشود و بزرگ ساخته میشود آن وقت پایه های رحل شل ساخته میشوند و زیاد از هم باز میشوند. پس باید حتما شیارها در اندازه های مناسب و متناسب ساخته شود تا رحل به خوبی ساخته شود.

برای بهتر فهمیدن این موضوع ما برای دانش آموزان یک فیلم آموزشی ساخت رحل با چوب آماده کرده ایم که امیدواریم کمکی برای شما باشد.

از دوستان و عزیزانی که همیشه مطالب خودشان را برای ما فرستاده اند، اگر متن و فیلم آموزشی بهتری دارید که میتوانید دیگر دانش آموزان عزیز را کمک کند حتما از طریق نظرات در پایین همین مطلب برای ما بفرستید تا ما برای دیگر دانش آموزان عزیزی که نیاز دارند در اینجا قرار دهیم.

آرزوی ما همیشه موفقیت و پیشرفت شما دانش آموزان بوده و به همین دلیل است که تمام مطالبی که در سایت قرار داده شده است به صورت رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای از هیچکسی گرفته نمیشود.

پرسش صفحه 80 از پودمان هفتم کاروفناوری پایه 7

نحوه ساخت رحل در کاروفناوری هفتم پودمان هفتم

 

گردآوری توسط: مرجع انشا ensha.org

اخطار:

کپی برداری از مطالب “مرجع انشا” در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *